** ubytovanie Vymenek NA STATKU ubytovanie Kochanov

ubytovanie Kochanov Vymenek NA STATKU

Bývalý statek Výmenek na statku sa nachádza v malej dedinke, kde končia cesty a žije 34 stálych obyvateľov. Na Vysočine, na kopci nad riekou Sázavou, v dedinke Kochanova (4 km vzdialenej od Svetlej nad Sázavou, okres Havlíčkov Brod). Vysočina je preslávená čistým životným prostredím, nadmerným pokojom a romantickom okolím.

Chalupa Výmenek ubytovanie:
Ponúkame celoročne ubytovanie na chalupe Výmenek na statku. Súčasťou chalupy je kuchynka pre vlastné varenie - elektrický sporák s trúbou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička. Ubytovanie vo zvyšných troch izbách, v cene pobytu je obliečky lôžok. Spálne a izby: V prízemí 2 dvojposteľové spálne, 1 lôžko a 1 prístelka v obývacej izbe.

Na poschodí v apartmáne sa nachádza dvojlôžkové letisko a dve lôžka. Sociálne zariadenie: Sprchovací kút s umývadlom, samostatná miestnosť s WC v prízemí. Na poschodí kúpeľňa s vaňou, umývadlom, WC. Vykurovanie: Ústredné kúrenie na tuhé palivo, kozub, akumulačné kachle, v apartmáne kachle na drevo.

Služby a doprava:
Prevádzka chalupy: celoročne. Možnosť ubytovania na víkend. Silvestrovské pobyty. Doprava najlepšie vlastným autom s možnosťou parkovania pri objekte vo dvore, 2 parkovacie miesta. Vlakom do stanice Mrzkovice vzdialenej 1,5 km, odvoz hostí na začiatku a na konci pobytu. Stravovanie najlepšie vlastná príprava pokrmov. Raňajky cca 50 Kč za osobu.

Okolie:
Romantické okolie láka k prechádzkam, cykloturistike, užijete si hubárčenie, rybárčenie. Výlety do okolia na hrad Lipnice nad Sázavou, hrad v Ledči nad Sázavou, pereje rieky Sázavy Stvoridla, múzeum vo Svetlej nad Sázavou. Tenisové kurty vo vzdialenosti 1 km, lyžiarska zjazdovka vzdialená 6km, najbližšia krčma 2 km, obchod 3 km, Stvoridla 8 km.

V cene je elektrická energia, vykurovanie Výmenku aj v apartmáne na poschodí, lôžkoviny, poplatok mestskému úradu, záverečné upratovanie.
ubytovanie Kochanov Vymenek NA STATKU - Pri hotely je vlastné parkoviskoubytovanie Kochanov Vymenek NA STATKU - k dispozícii letná terasaubytovanie Kochanov Vymenek NA STATKU - Iybz sú vybavené televízoromubytovanie Kochanov Vymenek NA STATKU - Izby s vlastnou kúpelkouubytovanie Kochanov Vymenek NA STATKU - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
Nevyhovuje Vám toto ubytovanie? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Slovensko
 
ubytovanie Vymenek NA STATKU ubytovanie Kochanov Aktuálne počasie: hmla
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 5 °C Nočná tepl.: -4 °C Vietor: 6 m/s